JKK Akadémia – Jelek és rendszerek identifikációja spektrális adatok alapján

Előadás címe: Jelek és rendszerek identifikációja spektrális adatok alapján

Előadó: Dr. Soumelidis Alexandros, Ph.D., tudományos tanácsadó, JKK, Széchenyi István Egyetem

Időpont: 2012. december 4. (kedd), 10:00 – 12:00

Helyszín: Széchenyi István Egyetem, Járműipari Kutató Központ (JKK), Inno-Share ép. II. emelet (IS208)

(megközelíthető az A épület első emelet felől)

Az előadás kivonata:

Az előadást bevezetés nyújt a jelek és rendszerek frekvenciatartománybeli leírásába, a hagyományos , modern és „posztmodern” spektrális értelmezésekbe, majd megvizsgálja a lineáris időinvariáns dinamikus rendszerek ilyen alapon történő identifikációjának problémáját. Elemzi az identifikációhoz szükséges a priori információ mértékét és jellegét, és felvázolja egy előzetes ismereteket nem igénylő identifikációs módszer lehetőségét.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk az előadásra!

Kérjük, részvételi szándékát jelezze Nagy Viktornak, az nviktor@sze.hu e-mail címen! Köszönjük.