Kisalföldi Presztízs Díj a SZEnergy csapatnak

Az „innovatív megoldásokért” járó díjat a SZEnergy csapatot működtető győri Alternatív Közlekedést Fejlesztő Hallgatói Közhasznú Egyesületnek ítélték oda. Pup Dániel alelnök, csapatvezető az öröm pillanataiban úgy fogalmazott: „Nehéz, munkás éven vagyunk túl. Nemrégiben versenyeztünk Spanyolországban, és sok fejlesztéssel készülünk a jövő évre.” A SZEnergy Team 2006-ban alakult. A Széchenyi István Egyetem hallgatóiból és oktatóikból álló lelkes csapat alternatív hajtású járművek kutatásával, fejlesztésével, megépítésével és versenyeztetésével foglalkozik.

Pup Dániela díjátadón külön köszönetet mondott a SZEnergy sikeréért dolgozó hallgatóknak, az egyetem vezetőinek, az Egyetemi Hallgatói Önkormányzatnak, az Universitas-Győr Nonprofit Kft.-nek, a Közúti és Vasúti Járművek Tanszéknek, a Járműipari Kutatóközpontnak és az ipari támogatóknak.